Головна

blank Першокласні Професіонали Яким можна довіряти Замовити переклад blank Легко працювати З нашим професіоналами Компанії IDIOMA Детальніше blank Відкрийте свій бізнес для всього світу Подивитися Послуги
Підтверджений досвід

Професійний переклад від експертів Idioma

Бюро перекладів «Idioma» працює виключно для клієнтів, команда наших фахівців щодня працює для того, щоб ваші документи були в ідеальному стані, а переклади були точними і якісними.

Детальніше

Ми пропонуємо широкий спектр
послуг з перекладу

IDIOMA – це перекладацька компанія, яка вже більше 15 років надає високоякісні професійні послуги з перекладу. IDIOMA найкраща перекладацька компанія в своїй сфері.

Як замовити

blank

Чому саме ми?

Компанія працює на ринку вже понад 19 років

Великий стаж роботи є гарантією професіоналізму. Ми займаємо провідні позиції в наданні таких послуг, тільки у нас найкращі фахівці, кваліфіковані перекладачі, стабільна робота і напрацьовані бізнес-процеси. Ми – надійні партнери. Ми входимо в групу компанії «Пілот», а також не можемо не відзначити, що бюро є автором українського дубляжу культових фільмів і серіалів, таких як: The Simpsons, Pokemon, James Bond, Sesame street.

Єдина ціна для всіх

Наші клієнти цінують той факт, що ми не робимо націнки, якщо проєкт буде складним, певної тематики чи спрямованості. Вартість послуг перекладу буде однаковою незалежно від того, переводимо ми науковий, юридичний або медичний текст. Адекватне співвідношення ціни та якості.

Комплекс рішень для замовника

Ми надаємо повний перелік послуг: письмовий та усний переклад будь-якого типу (послідовний, синхронний), озвучування і дубляж вашого відеоролика, реклами, промо- або навчального відеоматеріалу, транскрібацію. Також ми займаємося версткою, адаптацією графіків, перекладами, форматуванням, архівуванням та зберіганням перекладів. Ми робимо все, що потрібно вам!

Співпраця з великим бізнесом

Серед наших клієнтів можна знайти провідні міжнародні та українські корпорації, а також лідерів у своїй галузі. Бюро дотримується суворих правил роботи між компаніями. Договори тільки з фіксованими цінами, програма лояльності для корпоративних замовників, звіти про кожну виконану роботу. Ми завжди націлені на тривалу співпрацю з вами, саме тому робота виконується якісно і з дотриманням всіх норм і правил.

Гарантія якості

У договорі зафіксована гарантія якості наших перекладів. Команда складається тільки з висококваліфікованих фахівців: уважних коректорів, редакторів з великим досвідом, професійних перекладачів, відповідальних менеджерів і грамотних керівників. Компанія завжди контролює якість своїх перекладів. Спеціалізоване програмне забезпечення ТМ та QA.

Клієнт-сервіс

Менеджери шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта, навіть найвибагливіший замовник залишиться задоволений роботою наших фахівців. Ми завжди строго дотримуємося термінів, всіх вимог і технічних завдань замовників. Засвідчення документів нотаріусом, у разі потреби, проводиться день в день.

Зв'яжіться з нами зараз

Корпоративним клієнта

blank

Ціна фіксується на момент укладення договору і не змінюється під час його дії

blank

Корпоративним клієнтам гарантуються знижки

blank

За клієнтом закріплюється особистий менеджер, який регулярно висилає звіти

blank

Оплата здійснюється після закінчення робіт, складається Акт звірки взаєморозрахунків

blank

Платимо податок на прибуток і ПДВ

blank

Гарантія якості закріплена в договорі

Зв'язатися з нами
blank

Виключна якість послуг перекладу завжди була, є і залишиться основним показником якості роботи наших перекладачів. За довгий час роботи наші клієнти як приватні, так і юридичні особи, гідно оцінили якість послуг, серед інших переваг партнерства з нашим бюро перекладів. Ми можемо запропонувати вигідне партнерство з нашим бюро перекладів — прийнятні ціни та висока якість роботи гарантують якісний результат. Працюючи з нашим бюро перекладів, одноразово сплативши наші послуги ви платите якісний переклад — з першого разу і без додаткових витрат.

blank
Генеральний директор

Замовити переклад

    ОбратиЗавантажити файл