Послуги перекладача за кордоном

Усний переклад –одна з популярних послуг під час ведення бізнесу в іншій країні, під час проведення спортивних змагань або ж при відвідуванні країни у розважальних чи культурних цілях. Робота вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта в залежності від цілей відвідування країни.

Усні послуги перекладача за кордоном є частиною послуг, що надаються, і при цьому передбачається, що фахівець перебуває безпосередньо в країні або ж відвідає її разом з клієнтом. У разі потреби перекладач надасть повний спектр послуг із супроводу в новій країні як гід, завдання якого – забезпечити замовнику комфортне перебування. Тому така послуга належить до сфери елітних і дорого оплачуваних. Вартість залежить від іноземної мови й розраховується погодинно. Найчастіше до послуг перекладача звертаються під час робочих поїздок, відряджень. Послуга може надаватися одноразово або регулярно. Разом з усним переказом може знадобитися перевести апостиль, нотаріально завірені документи та інші важливі папери. Компанія перекладів надає повний спектр послуг.

Послуги перекладача за кордоном актуальні в кожній країні в таких випадках:

  • під час проведення ділових переговорів, зустрічей з партнерами, клієнтами;
  • комплексний переклад під час міжнародних зустрічей різного формату: конгрес, круглий стіл, семінар, нетворкінг, конференція, презентація;
  • під час зустрічі й обслуговування делегацій з інших країн;
  • на навчальних семінарах та тренінгах міжнародного рівня;
  • супровід під час шопінг-туру, екскурсійного туру, відвідування музеїв, виставок та інших культурних заходів.

Бюро перекладів організовує грамотний усний переклад в будь-якій країні світу. Для цього в штаті значаться співробітники, що працюють на віддаленій основі в різних країнах. Занурені в мовне середовище, вони добре орієнтуються на місці, до того ж вам не доведеться оплачувати окремо їх проїзд, проживання та харчування.Якщо ж потрібна послуга усного перекладу в регіоні, де немає наших представників, то надамо перекладача з виїздом. В такому разі необхідно буде оплатити всі супутні витрати й окремо внести плату за тарифікацію послуги.