Довідка про відсутність судимості

Довідка про несудимість – це один з документів, які видає Міністерство внутрішніх справ України. Довідка підтверджує, що громадянин країни раніше не притягувався до адміністративної або кримінальної відповідальності, а також не знаходиться в розшуку. Діє документ не тільки в Україні, а й за кордоном.

Довідка про несудимість має вигляд бланка формату А5 з унікальним номером і серією, який вноситься до реєстру МЗС. Завіряється документ мокрою печаткою.

Оформлення довідки про несудимість потрібно для:

  1. Можливості роботи з цінними паперами.
  2. Отримання доступу до наркотичних препаратів.
  3. Оформлення опікунства над неповнолітніми особами.
  4. Отримання іноземного громадянства і посвідки на проживання.
  5. Отримання дозволу на участь в державних аукціонах і тендерах.
  6. Відновлення втрачених документів, що засвідчують особу (паспорт).
  7. Видачі віз і документації для органів соціального забезпечення.

Використовувати довідку про несудимість потрібно відразу після отримання, оскільки термін її дії строго обмежений. Залежно від організації, яка надала документ, він має юридичну силу не більше трьох місяців.

Сьогодні можна оформити документ дистанційно, за межами території України. Щоб отримати документацію в онлайн-форматі, вам необхідно направити нам для перекладу заскановану копію. Прийнятні формати – pdf (потрібне розширення від 250 dpi), jpg або jpeg. Також нам потрібен скан вашого паспорта в аналогічному форматі, щоб точно ввести персональні дані.

Щоб скоротити час, який потрібен для видачі документації, звертайтеся до фахівців Бюро перекладів «Idioma», ми також займається оформленням легалізації та апостилювання, перекладом документів, нотаріальним посвідченням документів.

Для отримання й оформлення довідки про несудимість звертайтеся до нас. Зробимо для вас довідку про несудимість в найкоротші терміни. Економте свій час з нами!