Доставлення документів по всьому світу

Бюро перекладів Idioma славиться не тільки професіоналізмом, а й доставлення важливих для вас документів в будь-який куточок світу. Доставлення документів по всьому світу – це унікальна послуга, якою користується величезна кількість наших клієнтів з інших регіонів і країн. Як це працює? Спочатку ви зв’язуєтеся з нами та розповідаєте, яку послугу ви бажаєте придбати, а після того, як терміни встановлені, ми починаємо свою роботу. По завершенню вже готові переклади або завірена документація відправляються на вказану адресу.

Також наша компанія може передати вже готовий документ вашим знайомим, діловим партнерам, друзям або близьким. Безумовно, поштовими голубами й своїми «двома» ми не користуємося, бюро співпрацює з відомими по всьому світу компаніями-перевізниками, які допомагають нам доставляти посилки по всьому світу не перший рік. Нижче представлений список тих, завдяки кому ваші посилки доставляються в обумовлені терміни. Ось вони – наші улюблені ТОП-4 партнери, які довезуть ваш документ в цілісності й схоронності.

  1. Укрпошта. Вирізняється невисокою оплатою за свою працю, а також з недавнього часу може похвалитися оновленим і зручним сервісом. Клієнт може замовити доставлення документа в будь-який район свого міста, а кур’єр люб’язно передасть наш переклад прямо вам в руки. Значний перелік країн (230), з яких 192 члени міжнародного поштового союзу, вражає.
  2. Нова Пошта International. З 2015 року компанія надає свої послуги по всьому світу. Завдяки такому стажу Нова Пошта пропонує своїм клієнтам три варіанти відправлення посилок: повітрям, морем і за допомогою авто. Важливо: дана корпорація пересилає документи в обидві сторони.
  3. DHL Express. Масштаби та глобальність цієї компанії не можна порівняти ні з чим, чого тільки варта величезна кількість місць, куди можуть доставити вашу посилку. Також корпорація забезпечує своїх клієнтів потужної інформаційною підтримкою, завжди можна отримати детальну консультацію, крім того, ви зможете відстежити, де перебуває ваш конверт в режимі реального часу.
  4. Express Mail. Встигнути все – девіз компанії. З ними працюють представники великих фірм, банків, посольств, туристичних агентств та ін. Вони запевняють, що можуть доставити листа навіть на Марс, і ми віримо їм. З недавнього часу компанія ввела програму відстеження в режимі реального часу, тому ви зможете відстежити, де перебуває ваша посилка, і приблизно розрахувати, коли вона буде у вас в руках.

Idioma завжди відкрита для нових ідей і пропозицій, тому, якщо у вас є цікавий або новий варіант – кажіть, і ми з радістю втілимо ідею в реальність.